Kuruluş Amacı

2014 yılında Alpha Lüx olarak kuruluşumuzun ardından 2018 yılı sonu itibariyle değişen ticari hayattaki koşullara uygun olarak hareket etmek için dijital para dünyasında güçlü ve güvenilir bir platform oluşturmak için yola çıktık.

ALUX Mining Nedir?

ALUX mining üyelerine yatırımlı para kazanmayı sağlayan bir platformdur. Gelen yatırımlarını dijital para borsası ve dijital para madenciliği gibi alanlarda değerlendirerek elde edilen karlardan yatırım ortaklarına kar dağıtan bir platformdur. Yatırım ortağımız olan her üyemize ek gelir sahibi olmanın keyfini yaşatacak olan platformumuzun yakın gelecekteki hedeflerinde Türkiye ve Avrupa’daki en büyük dijital para üretim tesisini kurmak vardır. 


ALUX Mining Amaçları Nedir?

Mevcut tesislerimizi yavaş yavaş büyüterek emin adımlarla ve para üretim sektöründeki fiyat analizlerimiz doğrultusunda atacağımız adımlar projemizin ömrünü uzatacak olup ortak amaçlarımıza ulaşmak için gerekli finansal yeterliliği ve başarıyı da beraberinde getirecektir. 

Nihai Hedef?

Bunların dışında sizlerin de çok iyi bildiğiniz gibi Bitcoin dünyadaki en güçlü alternatifsiz para birimi olarak 100 milyar dolarlık bir market hacmine ulaşmıştır. Kuruluşuna sizlerle birlikte hareket ederek tanık olacağımız güçlü ve güvenilir platformumuzda Türkiye dijital para piyasası için Bitcoin, Etherium, Riple vb. belli başlı dünyada kabul gören para birimlerinin yanında kendi oluşturduğumuz para birimi ve Türkiye pazarında kabul gören diğer para birimlerinin işlemlerini yapmayı hedeflemekteyiz.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

icon

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client